STTANITIM

STTANITIM 2007 yılında kurulan; butik promosyon çalışmalarını gerçekleştirdiği orta ve büyük ölçekli birçok markayla beraber hedeflediği başarılara imzasını atmıştır. Sektör de her geçen gün hizmet anlayışına ivme kazandıran STTANITIM , Türkiye distribütörlüğünü yapmış olduğu Avrupa stoklu promosyon ürünlerinin de ithalatını yaparak çözüm ortağınız olmuştur. Yurt içinde kendi bünyesinde bulunan Dijital Baskı merkezinde POP malzemeler, Fuar &Tanıtım Stantları, Araç giydirme, İç ve Dış mekan çalışmalarının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Dolayısıyla müşteri memnuniyeti, çağdaş ve hijyenik çalışma ortamı, sunumda kalite ve hizmet ile bunların birleşiminden doğan bir üretim yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize,
Hedefimiz; modern teknoloji ile en iyi ürünü müşterilerimize ulaştırmaktır.

Hedefimiz Farklı
                    Sizlerle Aynı…

ESCHA 1970 yılında Almanya'da reklam endüstrisine çakmak ve saatler üretmek için Edith SCHAUDT tarafından kuruldu. Kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet anlayışı ile piyasada hızla olumlu kabul görüldü. Talepler için sürekli programlar geliştirildi ve ESCHA hızlı tanıtım öğeleri Almanya'da önemli bir ticaret ortağı haline geldi.
40 yılda sürekli müşteri memnuniyeti ve yüksek performans potansiyelimizi en üstte tuttuk.
Şimdi bu bilgi ve birikimlerimizle Türkiye'de başarılı firmalarımızın yanında çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacağız.

ATOP 1984 yılında Tayvan’da kurulan Atop, Dünya Saati ürünleri’nin dünyadaki tek üreticisi olmanın yanı sıra Tayvan, Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin patentlerinin de sahibidir. Şu anda Dünya Saati denince ilk akla gelen kol ve masa saati markası olan Atop’un vizyonu, dünyayı birbirine daha da yakınlaştırmak...

Atop Dünya Saatleri Kimler İçin

  • Çok sık seyahat edenler
  • İş adamları
  • Yurtdışı iletişimi yoğun olanlar
  • Yurtdışında eğitim alanlar ve aileleri
  • Dünya saatlerini merak edenler
  • Trendy olmayı sevenler